• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do ekipy serwera - Czerwiec '20
[Obrazek: S5VojwB.png]

Otwieramy czerwcową rekrutację do ekipy serwera!

Serduszko Czym tak na prawdę jest ekipa serwera? Serduszko 
Ekipa serwera to zorganizowana i zhierarchizowana struktura, której członkowie pełnią funkcje moderacyjne na serwerze Minecraft. Wyróżniamy 4 rangi w strukturze ekipy serwera, na które można awansować:
Support - Ranga sprawdzająca kompetencje nowego członka.
Moderator - Ranga stała, dla osób wykazujących kompetencje na członkostwo w ekipie serwera.
Administrator - Ranga dla osoby nadzorującej działania serwera jak i jego ekipy, otrzymuje "stanowisko" i wykonuje związane z nim obowiązki.
RCON - Ranga techniczna, główny administrator. Posiada nieograniczony dostęp do zasobów serwera tj. pliki, zdalny terminal.

Serduszko Co należy do obowiązków członka ekipy serwera? Serduszko 
- Spectowanie (obserwowanie graczy w poszukiwaniu nielegalnego oprogramowania, łamania regulaminu serwera).
- Pilnowanie chatu.
- Karanie graczy za popełnione wykroczenia w stronę regulaminu serwera.
- Pomaganie graczom.

Serduszko Czego wymagamy? Serduszko 
Od każdego członka ekipy serwera wymagamy obowiązkowości, pracowitości, kultury oraz wnoszenia nowości na serwer jak i jego ekipy (np. pomysły na aktualizacje).
Każdy członek naszej ekipy musi mieć przegrane na serwerze ponad 50 godzin i mieć dużą wiedzę na temat jego trybu.
Każdy członek naszej ekipy powinien posiadać działający mikrofon oraz program komunikacyjny Discord z założonym kontem.
Aby dostać się w nasze szeregi wystarczy napisać podanie wg poniższego wzoru na odpowiedź w tym poście, a następnie czekać na drugi etap rekrutacji.
Jeżeli dostaniesz się do drugiego etapu, czeka Cię rozmowa z osobami nadzorującymi działania ekipy serwera i wtedy zostaną wyłonione osoby na rangę Support'era!
Jeżeli na prawdę zależy Ci na randze pamiętaj o tym, aby jak najwięcej napisać o sobie, oraz o tym, aby w polu "Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?" umieścić krótki list motywacyjny zawierający Twoje najmocniejsze strony. Aby zwiększyć swoje szanse wspomnij o siedzeniu na kolanach u Kleona w ostatnim pytaniu.

Proszę obserwować dział "Rekrutacja"! Wyniki zostaną ogłoszone w osobnym wątku tuż po zamknięciu wątku rekrutacyjnego!

Serduszko Wzór: Serduszko 
Cytat:
Nick:
Imię:
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?:
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię (XD)?:
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?:
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?:
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary):
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?:
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?:
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?:
Czy posiadasz Discord'a?:
Coś o sobie:
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?:

Powodzenia życzy cała ekipa serwera! TNT
[Obrazek: mK4kugg.png]
  Odpowiedz
Nick: Zbik123
Imię: Kacper
Czas na grę: 2-4 godz. ww wakacje (od 01.07 do 15.07 będę na wyjezdzie), 1-2 godz. w roku szkolnym (głównie w wweekendy).
Poza dysmózgią (/≧▽≦)/, mam problemy z klawiaturą, w której czasami zacina się "ww" i nie wpisuje "zi" z kreseczką (nie umiem zmienić klawiatury programisty :,C )
Byłem karany za X-ray'a i od tamtej pory nie używam cheetów.
Nie mam żadnego doświadczenia z pilnowaniem graczy, ale jeśli chodzi o czat, to nienawidzę absolutnie NIENAWIDZĘ, jak ludzie piszą capslk'iem i spamują.
Posiadam działającego discorda i mikrofon.
Jestem bardzo kreatywny, mam dużo pomysłów jak ulepszyć serwer i sprawić żeby był jeszcze ciekawszy (np. zróbcie serwer na 1.16, zróbcie mniejszy border, a za jego granicami dajcie wojny gildii albo niezorganizowane pvp, mam jeszcze kilka innych pomysłów).
Posiadając X-ray'a oraz błogosławieństwo moderacji, w postaci trybu obserwatora i teleportacji do graczy, bez ich wiedzy, byłbym świetnym anty-cheetem (⌐■_■)
Proszę o wwyrozumiałość z tym X-ray'em, od dawna go nie używam i chcę żeby w końcu posłużył dobrej sprawie.
  Odpowiedz
Nick:liga10
Imię:Bartosz
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?:Ile się tylko da czyli ok. 3-6 godzin
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię ([Obrazek: p4-laugh.png])?:mam dysleksję ale staram się nie popełniać błędów
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?:nie
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?:mam lekkie problemy z ortografią

Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary):nigdy nie byłem karany
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?:tak zapoznałem się z regulaminem
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?:tak 

Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?:[b]tak byłem kiedyś administratorem na pewnym serwerze easyhc[/b]
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?Języczekosiadam
Czy posiadasz Discord'a?Języczekosiadam
Coś o sobie: gram w mc ok. 4 lata
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?Języczekonieważ lubię siedzieć kleonowi na kolanach i dużo wiem o tym serwerze, chciałbym wspomagać innych graczy. Mam wiele pomysłów na ulepszenie serwera aby grało się lepiej
  Odpowiedz
Nick: Raptornix
Imię: Jakub 
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: Z kilka godzin nawet może nawet pół dnia a może tylko godzinkę nie mogę określić. 
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię ([Obrazek: p4-laugh.png])?: Posiadam [b] dysleksję ale, uważam jak piszę.
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: Nie i nie będę mieć problemu okazywać im szacunku.
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: Raczej nie [/b]

Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): Nie, nie byłem
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: Zapoznałem się z regulaminem na dc.
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?: Tak

Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?: Byłem Supportem na innym serwerze (Druga najwyższa ranga która tam była). I zajmowałem się wyjaśnianiem spraw, sprawdzaniem  podań i ogólnie pilnowaniem porządku.
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?: Jasne 
Czy posiadasz Discord'a?: Tak  
Coś o sobie: Jestem graczem, moje hobby to akwarystyka, mam papugę o imieniu Jaskier i mógłbym pewnie coś napisać o swoich cechach, ale napiszę po prostu, że jestem ogarnięty bo nie chcę się tu rozpisywać jaki jestem wspaniały Uśmiech)))))
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?: Cóż myślę, że z moim doświadczeniem mogę pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze iiii jestem wykupionym lektorem Kleone. Tak tego wspaniałego moderatora i pisarza Serduszko
  Odpowiedz
Nick: Classy
Imię: Patryk
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: Od 3 do 5 Godzin.
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię (XD)?: Nie cierpię na żadne z tych trzech.
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: Nie, w końcu to nie ja jestem tu Szefem.
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: Oczywiście że nie, czemu niby miałbym? ;3
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): nie byłem karany w żaden sposób na serwerze Sześciennej Krainy.
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: Tak zapoznałem się z Regulaminem.
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?: Regulamin ekipy serwera dostępny jest tylko i wyłącznie dla członków ekipy serwera.
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?: Przez około 2 Lata byłem Administratorem na serwerze mojego znajomego, dziennie 40/80 osób, wiem, mała liczba lecz jednak taki admin jak ja się przydał, serwer aktualnie nie istnieje z powodu braku środków na jego utrzymanie.
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?: Oczywiście, i nie jest to zwykły kawałek drewna z Biedronki.
Czy posiadasz Discord'a?: Tak posiadam Discord'a od 5 lat - ๖ۣۜClassy❥猫 | >///<#3640
Coś o sobie: Jestem małym człowieczkiem w wielkim świecie, nie wychylam się zbytnio, utrzymuję kulturę osobistą, jestem miły dla innych i nadzwyczajnie cierpliwy.
Z zawodu jestem Lektorem, a Hobbistycznie zajmuje się Dubbingiem/Aktorstwem Głosowym, Pracuję dla małego studia fandubberskiego, nazwy nie będę poddawał.
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?: Bo co kilka Członków Ekipy to nie jeden!  Diament
  Odpowiedz
Nick: Depoox
Imię: Milena
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: 5h
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię (XD)?: nje
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: Nie
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: Nie
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): Nie
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: Tak
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?: Tak, byłam moderatorka na facebookowej grupie Wysypisko Memów
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?: Tak
Coś o sobie: Mieszkam w Szczecinie, mam dobre stosunki z wiekrzoscia serwera, drażni mnie nie przestrzeganie regulamin i griferownie mapy
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?: Każdy z moich znajomych mów że muszę iść na rekrutację nawet była moderatorka!
  Odpowiedz
Nick: Dusiaaa
Imię: Klaudia
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: A tak czasami nawet cały dzień 
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię (XD)?: tak, na dysmózgie jak za długo siedze XD 
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: A różnie bywa
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: nie 
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): nie byłam. 
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: tak 
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?: ,,Regulamin ekipy serwera dostępny jest tylko I wyłącznie dla członków ekipy serwera"
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?: tak 
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?: tak
Czy posiadasz Discord'a?: tak
Coś o sobie: em no we wrześniu kończę 17 lat. Jestem ambitna. Czasami jak się przyłoże to umiem ładnie budować 
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?: czemu ja? Hmm może dlatego że jestem ambitna? I czasami umiem zapanowac nad towarzystwem I jestem ciągle na serwerze Uśmiech

Powodzenia życzy cała ekipa serwera! TNT
  Odpowiedz
Nick: Aglet
Imię: Paweł
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: 2 godziny dziennie
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię (XD)?: Nie XD
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: Nie mam problemu
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: Nie mam problemu
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): Nigdy nie byłem karany na serwerze
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: Tak, zapoznałem się
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?:
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?:
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?:
Czy posiadasz Discord'a?:
Coś o sobie:
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?:
  Odpowiedz
Heart 
Nick: Szychac
Imię: Michał
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: Zależy. Czasami mam takie dni gdzie ten czas jest mi bardzo potrzebny, a czasami mam cały dzień wolny. Określiłbym tak ogólnie na około 2-4h dziennie.
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię (XD)?: Nie.
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: Nie.
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: Nie.
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): Nie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: Tak.
Czy zapoznałeś się z regulaminem członka ekipy serwera?: Tak.
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?: Byłem moderatorem na chacie na twitchu u "RybsonLoL_"
 (na ten moment ma on ok. 1-2k oglądających). Pilnowałem chatu miesiąc i z nabytym doświadczeniem uważam że nie miałbym problemu z pilnowaniem chatu.
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?: Tak.
Czy posiadasz Discord'a?: Tak.
Coś o sobie: Jestem Michał. Mam 15 lat tak jak pisałem wyżej. Lubię jeździć na rowerze. W przyszłym roku szkolnym idę do szkoły Informatyczno-Technicznej. Gram dosyć długo na SześciennejKrainie co można było zauważyć na chacie lub choćby w grze.
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?: Z doświadczeniem które nabyłem na twitchu. Czuje że będę świetną osobą która panuje nad chatem (i nie tylko).
  Odpowiedz
Nick: SeveralGem90409
Imię: Łukasz
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie czasu na grę?: Zależy, mogę grać 3h, a niekiedy do 7h. 
Czy cierpisz na dysleksję/dysortografię/dysmózgię ([Obrazek: p4-laugh.png])? Nie
Czy masz problem z podporządkowaniem się osobom z wyższą rangą?: Nie
Czy masz problemy z zasadami ortografii i poprawnego zapisu zdań w języku polskim?: Nie
Czy byłeś karany na serwerze? (jeżeli tak to wymień kary): Caps off
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera (pełna wersja regulaminu serwera znajduje się na forum w dziale "Aktualności")?: Tak
Czy posiadasz doświadczenie związane z pilnowaniem chatu, obserwowaniem niepowołanych zachowań graczy?: Nie, ale myślę, że nie miałbym problemu z pilnowaniem chatu.
Czy posiadasz DZIAŁAJĄCY mikrofon?: Raczej tak
Coś o sobie: Nazywam się Łukasz, jak wspomniałem na górze. Lubię grać w gry z otwartym światem, takie jak minecraft lub Wiedźmin 3: Dziki Gon. Codziennie aktywnie przebywam na zewnątrz.
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać przyjęty?: Chciałbym pomagać na sewerze, myślę że mógłbym być dobrą osobą która pilnuje chatu. Uśmiech 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości