• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od Mute na 3d
Nick:JeriPL
Powód nadania kary:CBK
Data i godzina nałożenia karyOk  22:03       27/07/2020
Czy byłeś kiedykolwiek karany u nas na serwerze? (Bany/permbany, wyciszenia, więzienia): Nie
Dowody niewinności: (jeżeli jesteś winny i chcesz się poprawić nic tu nie wstawiaj) Załączniki
Coś od siebie: Zaczeło się od tego że zapytałem sie dlaczego mój kolega dostał mute (Dostałem odpowiedź) po czym znajomy powiedział mi że nie może pisać na msg i zacząłem wykłócać się z graczami serwera o to że podczas mute powinno dać się pisać na msg. Podczas tej kłotni dużo osób na mnie naskoczyło więc poniej byłem lekko naburmuszony. Potem zwróciłem uwagę paru osobom by nie zaśmiecały czatu swoimi prywatnymi wiadomościami, po czym dostałem od nich odpowiedź zwrotną że sam zaśmiecam czat swoimi prośbami o nasiona pszenicy,jak można się domyśleć wywiązała się z tego kłotnia i cytując napisałem: "Spierdalac szmaty i tyle"(Pod wpływem negatywnych emocjach ), uważam że kara na 3 dni za jedno wyzwisko w kogoś stronę jest trochę przesadzona.
Zapomniałem dodać że osoba po tym jak napisałem aby spierdalali cytując napisała: "Mocne słowa jak na 2 latka" 
.png   unknown.png (Rozmiar: 80.34 KB / Pobrań: 6)
i jakby nie patrzyć jest to obraza w moją stronę a osoba nie została ukarana. Reszta załączników które objaśnią sytuacje :
.png   unknown (3).png (Rozmiar: 95.7 KB / Pobrań: 4)
.png   unknown (2).png (Rozmiar: 21.1 KB / Pobrań: 2)
.png   unknown (1).png (Rozmiar: 26.12 KB / Pobrań: 4) . Oczywiście żałuje tego że obraziłem tego gracza i następnym razem zastanowię się dwa razy przed napisaniem jakiejś rzeczy.
Nigdy nikomu nie przeszkadzało, że inni pisali do siebie na czacie. Gdybyś był wyciszony i mógł byś pisać /pm, nie była by to kara. Takie słownictwo nie jest tolerowane na Naszym serwerze i chyba musisz popracować nad tymi "negatywnymi emocjami" by nie obrażać innych graczy pisząc jakieś wulgaryzmy. Zgodzę się skrócić karę do 1 dnia, ale na przyszłość musisz się hamować. Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości