• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sharpness_VI I perma I nie wiem
Nick: Sharpness_VI
Powód nadania kary: x-ray (tak pisze)
Data i godzina nałożenia kary: nie wiem, nie grałem 2dni
Czy byłeś kiedykolwiek karany u nas na serwerze? (Bany/permbany, wyciszenia, więzienia): Tak ale to kiedyś, nigdy za x-raya bo jestem osobą która korzysta z paczki Badlion i brzydzę się cheatermi
Dowody niewinności: nie grałem na niczym innym niż Badlion i na pewno jest to u mnie w logach na kompie.
Coś od siebie: Nie wiem czemu ani kto i kiedy mnie zbanował ale nic nie robiłem, byłem miłym uczynnym graczem serwera który wszystko pozyskiwał legalnie, chciałem tylko skopiować jajko smoka ale właściciel jajka nie chciał dać... Więc nie wiem za co dostałem taką blokadę, wiem że piszę bez odwołania ale to nie jest normalne tak banować, domagam się jakiś dowodów że "grałem na x-ray". 
Zostałeś zbanowany przez @MisterPawlak, A więc zostawiam jemu ten wątek. Uśmiech
Ustosunkuję się od początku do końca odwołania, aby nie było żadnych niedomówień.
Prawdą jest to, że nie grałeś 2 dni.
Cytat:[16:01:03 INFO]: Gracz Sharpness_VI jest offline od 2 dni 12 godzin 22 minut.

Cytat:Tak ale to kiedyś, nigdy za x-raya bo jestem osobą która korzysta z paczki Badlion i brzydzę się cheatermi
To bardzo śmieszne, Twoje korytarze pokazują, że perfidnie korzystasz z X-Raya i nawet się nie kryjesz, stwierdzenie "brzydzę się cheatermi" jest tu nie na miejscu, bo to tak jakbyś brzydził się swojej ręki.

Cytat:nie grałem na niczym innym niż Badlion i na pewno jest to u mnie w logach na kompie.
Mnie nie interesuje na czym Ty grasz. Mnie interesują tylko logi serwera (co ciekawe w nich także się pojawiasz jeżeli chodzi o system AntiCheat).

Cytat:Nie wiem czemu ani kto i kiedy mnie zbanował ale nic nie robiłem, byłem miłym uczynnym graczem serwera który wszystko pozyskiwał legalnie, chciałem tylko skopiować jajko smoka ale właściciel jajka nie chciał dać... Więc nie wiem za co dostałem taką blokadę, wiem że piszę bez odwołania ale to nie jest normalne tak banować, domagam się jakiś dowodów że "grałem na x-ray". 
Nie interesuje mnie czy chciałeś coś kopiować. Dostałeś blokadę za ewidentnego X-Raya.
Domagasz się dowodów? Okej. Proszę bardzo.

[Obrazek: WPXN0Hr.png]
Coś za szybko znajdujesz te diamenty. Kopiesz się od rudy do rudy.

[Obrazek: ku5gxXd.png]

[Obrazek: 9lyhUcI.png]

Następnym razem - proszę, zacznij czytać powody kar.
Cytat:[16:05:46 INFO]: Gracz Sharpness_VI jest offline od 2 dni 12 godzin 26 minut.
[16:05:46 INFO]:  - Zbanowany: Cheaty: X-Ray (bez możliwości odwołania się od kary). >> Od kary możesz odwołać się na forum SzesciennaKraina.pl w dziale odwołania od kar.
[16:05:46 INFO]:  - Lokalizacja: Katowice, Silesia, Poland.
[16:05:46 INFO]:  - Adres IP: 83.26.***.***.
[16:05:46 INFO]:  - Lokalizacja: (world, -***, **, -***)

Za takie perfidne kłamstwa nawet nie zdejmę Ci braku możliwości odwołania się.
Nigdy nie zostaniesz odbanowany.
Zamykam.
[Obrazek: mK4kugg.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości