• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Exclamation 
Nick: Depoox

Powód nadania kary: x-Ray

Data i godzina nałożenia kary: Około 12:00

Czy byłeś kiedykolwiek karany u nas na serwerze? (Bany/permbany, wyciszenia, więzienia): Nie

Dowody niewinności: (jeżeli jesteś winny i chcesz się poprawić nic tu nie wstawiaj)

Coś od siebie:

Chciałbym tylko powiedzieć, że x-Ray'a użyłem na serwerze tylko raz, zostałem poinformowany że ban został nałożony za sytuację z dzisiejszej nocy, podczas gdy ja spałem od 1 [wiele osób może potwierdzić że staram sie utrzymać regularny sen ;-;] - ale mimo to chcę przyznać się do winy, za to że w ogóle kiedykolwiek użyłem x-Ray'a na serwerze.

Byłoby mi naprawdę miło, gdybym dostał drugą szansę, nie po to kupowałem vipa żeby go chcieć od razu stracić, a serwer również bardzo mi się spodobał [odziwo], panuje na nim fajna atmosfera miedzy graczami. 

Cokolwiek zrobiłem tak więc przepraszam, do winy osobiście się przyznaję
Karę nadała @MrsAna.

Cytując regulamin rozgrywki.

Cytat:§ 3. Za konto odpowiedzialny jest właściciel.
§ 4. Za nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu ekipa serwera może podjąć działania prowadzące do ukarania użytkownika.
§ 4. Zakazuje się korzystania z oprogramowania ułatwiającego rozgrywkę (pot. cheatów) przez użytkownika.

§ 1. Zakup Konta VIP jest dobrowolny.
§ 2. Użytkownicy z aktywnym kontem Vip mają całkowity zakaz wywyższania się nad innymi graczami. (To tyczy się także kupna. Kupujesz Vipa => Nie możesz wymagać, że będziesz specjalnie traktowany.)
Dodając dla jasności - konto połączone było z Twojego adresu IP.
[Obrazek: mK4kugg.png]
(31-07-2020, 13:29)MisterPawlak napisał(a): Karę nadała @MrsAna.

Cytując regulamin rozgrywki.

Cytat:§ 3. Za konto odpowiedzialny jest właściciel.
§ 4. Za nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu ekipa serwera może podjąć działania prowadzące do ukarania użytkownika.
§ 4. Zakazuje się korzystania z oprogramowania ułatwiającego rozgrywkę (pot. cheatów) przez użytkownika.

§ 1. Zakup Konta VIP jest dobrowolny.
§ 2. Użytkownicy z aktywnym kontem Vip mają całkowity zakaz wywyższania się nad innymi graczami. (To tyczy się także kupna. Kupujesz Vipa => Nie możesz wymagać, że będziesz specjalnie traktowany.)
Dodając dla jasności - konto połączone było z Twojego adresu IP.

Tak tylko pozwole sobie odnieść się do tego co napisałeś i do tego co ja napisałem 

"nie po to kupowałem vipa żeby go chcieć od razu stracić"

"nie po to kupowałem vipa żeby go od razu stracić"

jedno słowo, a tak wiele zmienia w znaczeniu, nieprawdaż? nigdzie nie napisałem że chce aby mnie traktowano lepiej bo mam vipa, tylko o tym, że skoro go kupiłem, to nie mialoby to sensu żebym go CHCIAŁ stracić Oczko  PS. Korzystam na codzień z vpn, więc zawsze ktoś mógł przekierować się na mój adres wiedząc jaki mam, to nie jest takie trudne jeśli się potrafi.
A z jakiego VPN'u korzystasz?
(31-07-2020, 14:06)MisterPawlak napisał(a): A z jakiego VPN'u korzystasz?

ProtonVPN
No to przykro mi, ale ani aktualnie, ani na serwerze nie korzystałeś z VPN'u Oczko
Bezpośrednie połączenie - internet provider UPC.
Za takie kłamstwa @MrsAna wnioskuję o odrzucenie odwołania.
Aha ok
(31-07-2020, 14:20)MisterPawlak napisał(a): No to przykro mi, ale ani aktualnie, ani na serwerze nie korzystałeś z VPN'u Oczko
Bezpośrednie połączenie - internet provider UPC.
Za takie kłamstwa @MrsAna wnioskuję o odrzucenie odwołania.

Nie mam pojęcia skąd wziąłeś adres UPC, skoro korzystam z internetu od Play...   Zdziwienie

Załączone pliki
.png   screen.png (Rozmiar: 105.24 KB / Pobrań: 7)
Niby spałeś po 1...

Załączone pliki
.png   Zrzut ekranu (1).png (Rozmiar: 444.14 KB / Pobrań: 14)
.png   Zrzut ekranu (2).png (Rozmiar: 444.44 KB / Pobrań: 13)
O karwasz twarz, o co tu chodzi? Przysięgam że spałem jak Boga kocham, wtf

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości