• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za x ray w trakcie nieobecności
Nick: SweetPiotrek
Powód nadania kary: Xray
Data i godzina nałożenia kary: Nie mam pojęcia byłem na wakacjach od 30 sierpnia
Czy byłeś kiedykolwiek karany u nas na serwerze? (Bany/permbany, wyciszenia, więzienia): Tak
Dowody niewinności: (jeżeli jesteś winny i chcesz się poprawić nic tu nie wstawiaj) miałem xray na początku edycji cheatowałem, dostałem bana i przestałem cheatować tzn usunołem ją z komputera
Coś od siebie: Nie miałem powodów do używania cheatów ponieważ po pierwszym banie wiedziałem że nie ma to sensu i odinstalowałem tą modyfikację Ponieważ chciałem grać bo dobrze mi się grało na serwerze

(02-08-2020, 17:42)Piotrek napisał(a): Nick: SweetPiotrek
Powód nadania kary: Xray
Data i godzina nałożenia kary: Nie mam pojęcia byłem na wakacjach od 30 sierpnia
Czy byłeś kiedykolwiek karany u nas na serwerze? (Bany/permbany, wyciszenia, więzienia): Tak
Dowody niewinności: (jeżeli jesteś winny i chcesz się poprawić nic tu nie wstawiaj) miałem xray na początku edycji cheatowałem, dostałem bana i przestałem cheatować tzn usunołem ją z komputera
Coś od siebie: Nie miałem powodów do używania cheatów ponieważ po pierwszym banie wiedziałem że nie ma to sensu i odinstalowałem tą modyfikację Ponieważ chciałem grać bo dobrze mi się grało na serwerze

Co prawda kopałem diamenty ale to u siebie w domu bo miałem je skopane kilofem z jedwabnym dotykiem  a później kopałem je już efe 5 z fort 3 ale te diamenty miałem wykopane po banie i jak kopałem na rtp

26 dostałem pierwszego bana 28 dostałem unbana albo 27  nie pamiętam dokładnie
Nie ściemniaj - używałeś X-Raya.
Odrzucam.
Zamykam.
[Obrazek: mK4kugg.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości